Przejdź do treści

O firmie

W ofercie firmy KLIMPOL znajdziecie Państwo wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Wykonujemy usługi montażu i serwisu systemów klimatyzacji wentylacji i rekuperacji. Zaś naszą specjalnością jest montaż i kompleksowy serwis systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w domach, mieszkaniach, biurach i magazynach.

Rozwój branży i stale pojawiające się nowe rozwiązania powodują iż ciągle poszerzamy swoją wiedzę by oferować naszym klientom najnowsze technologie.

Służymy pomocą w zakresie doradztwa przy doborze urządzeń i projektowaniu instalacji. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na fachową pomoc w doborze urządzeń. Proponujemy indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb, co pozwala w sposób optymalny zaplanować inwestycję pod względem kosztów i oszczędności czasu.
Solidność i terminowość oraz wysoka jakość wykonywanych usług oraz względnie niskie ceny to nasze priorytety.

Montujemy przede wszystkim urządzenia GREE, ROTENSO, KOMFOVENT, LG, SAMSUNG, MITSUBISCHI. Stała współpraca z dystrybutorami wykorzystywanych urządzeń i podzespołów pozwala nam oferować je klientom w korzystnych cenach. Dlatego możliwe jest na obniżenie kosztów inwestycji.

Świadczymy usługi na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy.

komfovent-logo
lg-logo
Logo-Gree
mitsubishi logo
rotenso-logo width
SAMSUNG-Logo

Previous
Next